Ons team


Op de Nassauschool werkt een divers team dat vol enthousiasme de kinderen inspireert. 

 

Groep 1/2 

Jessica van Eijden (ma,di) zwangerschapsverlof vervanging voor Lydia.

j.vaneijden@proceon.nl 

 

Sanne Schuring (woe, do, vr)

s.schuring@proceon.nl

 

Lydia Vreden-Oosterhagen

l.oosterhagen@proceon.nl

 

Groep 3 

Gonda Nieuwenhuize (ma, di) 

g.nieuwenhuize@proceon.nl

 

Jolanda Homminga (woe, do, vrij) 

j.homminga@proceon.nl

 
Groep 4
Iris de Graaf (di, woe, do, vrij)  

i.degraaf@proceon.nl
 
Groep 5/6 

Laurie Hinfelaar (ma, di, woe, do, vrij) 

l.hinfelaar@proceon.nl

 

Groep 7 

Armanda Boeve (ma, di, woe) 

a.boeve@proceon.nl

 

Matthieu Bobbe (don en vrij) 

m.bobbel@proceon.nl

 

Groep 8 

Lisa Boertien (ma,di)

l.boertien@proceon.nl

 

Donnya van Santen (ma, woe, do, vrij) 

d.vansanten@proceon.nl

 

Intern Begeleider 

Lonneke Homburg-Timmer (ma, di en do) 

l.timmer@proceon.nl

 

Gymleerkracht 

Donnya van Santen (di) 

  

Extra ondersteuning 

Nel Hendriks (ma, di, woe) 

 

Conciërge  

Peter Ham (ma, woe, vrij) 

 

Administratie 

Ellen Koetsier (di) 

e.koetsier@proceon.nl

 

Directeur  

Bernadette de Leeuw (di, woe, do, vrij) 

b.deleeuw@proceon.nl

 

Externe organisaties in school aanwezig 

  • RID, dyslexiebegeleiding 

  • Rio-zorg, biedt hulp bij ontwikkelingsproblemen 

  • Oefentherapie 'T Gooi, voor de grove en fijne motoriek 

  • Spreektaal, logopedie